понеділок, 16.12.2019

Сьогодні відбувся черговий Всеукраїнський Зїзд малого та середнього бізнесу

30 травня 2013 року в приміщенні Українського дому підприємці зі всієї України в черговий раз зібрались на З’їзд малого та середнього бізнесу. Зазвичай на захід делегують до 500 представників бізнесу з усіх регіонів країни, обговорюють наболілі проблеми у професійному середовищі та визначають спільні дії по їх вирішенню.

В цьому році визначили завдання для підприємницького руху і для влади, щоб зберегти та розвинути малий та середній бізнес, щоб захистити середній клас та забезпечити створення робочих місць в Україні.

Не секрет, що сьогодні підприємці визначають діюче регуляторне становище несприятливим для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні через високий рівень корупції, незахищеність права власності, складну загальну систему оподаткування, відсутність умов кредитування бізнесу та зниження купівельної спроможності громадян України.KLM_9207

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Минулого року, напередодні парламентських виборів, підприємці заявили політикам свої Вимоги, результатом чого стало те, що в програмах усіх парламентських партій є зобов’язання по розвитку підприємництва, по формуванню середнього класу. І саме від З'їзду малого та середнього бізнесу, від спільної роботи усіх підприємницьких об’єднань залежить, чи виконають політики свої обіцянки.

Уже сьогодні до Верховної Ради України внесено ряд ініційованих попереднім підприємницьким З’їздом законопроектів, зокрема: Про внесення змін до Закону України "Про адміністративні послуги" (щодо усунення можливостей корупції при наданні адміністративних послуг), Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо створення умов для детінізації роботи малого підприємництва), "Про внесення змін до деяких законів України" (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні) та інших.

Проте проекти є, а бізнес-клімат в Україні залишається на позначці "незадовільно". Підприємці переконані, що тільки за рахунок посилення представництв підприємницьких об’єднань у роботі з органами виконавчої влади та негайних змін до законодавства, можна забезпечити розвиток підприємництва та його детінізацію. У зв’язку з цим підприємці ініціюватимуть перед органами виконавчої та законодавчої влади зміни до законодавства, які забезпечать належний соціальний захист підприємців, позитивні зміни в загальній системі оподаткування, зниження фіскального навантаження, обмеження зловживань монопольних утворень та оподаткування нерухомості (в т.ч. і землі) відповідно до ринкових умов.KLM_0793

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Системно і поступово, крок за кроком, ініціюючи перед владою необхідні законодавчі зміни, змушуючи владу їх реалізовувати, підприємці зможуть подолати кризу, відновити привабливість бізнес-клімату України та посилити рівень економіки держави.

 

Довідка:

Всеукраїнська коаліція малого та середнього бізнесу об’єднує 27 організацій та регіональні коаліції малого та середнього бізнесу України, які представляють сотні тисяч підприємців та спільно працюють на всеукраїнському рівні.

За результатами попереднього З’їзду 17 травня 2012 року була презентована «Ідеальна модель умов ведення бізнесу». 

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт