четвер, 17.06.2021

Всеукраїнський З'їзд малого та середнього бізнесу 21.09.2015 року

Для визначення та заявлення позиції малого та середнього бізнесу щодо ситуації, що склалася в економіці України, 04 вересня 2015 року Продан Оксана Петрівна (Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»), Биковець В'ячеслав Михайлович (Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України), Кожевіна Наталія Дмитрівна (Всеукраїнська профспілка працівників малого та середнього бізнесу «Єднання») досягли домовленості про проведення чергового Всеукраїнського З'їзду малого та середнього бізнесу 21 вересня 2015 року в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2. З'їзд проводиться за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку "Лідерство в економічному врядуванні".

На порядок денний З'їзду виносяться питання:

1. Що необхідно бізнесу в чергових змінах Податкового кодексу України.

2. Як виконується мораторій на перевірки малого бізнесу в усіх регіонах України?

3. Підприємці за реалізацію Акту з питань малого бізнесу для Європи (The Small Business Act for Europe) в Україні!

До доповіді з зазначених питань будуть запрошені О. Макеєва (заступник Міністра фінансів України), К. Ляпіна (Голова Державної регуляторної служби України), Ю. Клименко (заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України).

Під час роботи З'їзду планується створення постійно діючих тематичних платформ, робота яких розпочнеться після пленарного засідання З'їзду.

Для участі в роботі З'їзду необхідна попередня реєстрація за адресою ziyzd@ukr.net до 18:00 години 16 вересня 2015 року.

Усім зареєстрованим буде надіслано офіційне запрошення.

Телефон для довідок: (044) 253-21-39.З повагою,

Оксана Продан

В'ячеслав Биковець

Наталія Кожевіна

 

СПИСОК ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ОСІБ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт