п'ятниця, 25.06.2021

Звернення до Київського міського голови Кличка В.В. щодо включення Пліви О.А. до складу робочої групи з питань напрацювання змін до Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті Києві

Київському міському голові

В.В. КЛИЧКУ

Шановний Віталію Володимировичу!

Відповідно до рекомендації постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами, наказом Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації від 25.05.2016 року №167 було затверджено склад робочої групи з питань напрацювання змін до Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті Києві.

Зважаючи на те, що на сьогодні готуються зміни у персональному складі робочої групи з питань напрацювання змін до Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті Києві та з метою залучення представників малого та середнього бізнесу до її роботи, просимо Вас включити до нового складу робочої групи члена громадської організації Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» Пліву Олександра Анатолійовича.

Впевнені, що досвід роботи Пліви Олександра Анатолійовича в сфері реклами та високий рівень його фахової підготовки допоможуть у підготовці якісного, ефективного та збалансованого проекту рішення.

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                            Андрій МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт