вівторок, 22.06.2021

Наказ Міністерства юстиції України від 17.06.2016 № 1717/5 "Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань"

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.06.2016  № 1717/5

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
17 червня 2016 р. 
за № 876/29006

Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань

Відповідно до підпункту 2-2 пункту 3 та пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, та з метою забезпечення доступності, а також підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань НАКАЗУЮ:

1. Запровадити пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2016 року № 359/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 лютого 2016 року за № 200/28330, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісами.

2. Начальникам головних територіальних управлінь юстиції в областях та м. Києві, Координаційному центру з надання правової допомоги (Вишневський А.В.), державному підприємству "Національні інформаційні системи" (Лур’є С.С.) протягом місяця з дня набрання чинності цим наказом вжити вичерпних заходів, необхідних для реалізації цього наказу, у тому числі:

провести навчання працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою належного виконання ними функцій з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань;

забезпечити доступ працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги до програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

3. Координаційному центру з надання правової допомоги (Вишневський А.В.) до 01 листопада 2016 року подати Міністру юстиції України звіт про результати реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань відповідно до цього наказу.

4. Департаменту приватного права (Ференс О.М.) разом з Координаційним центром з надання правової допомоги (Вишневський А.В.) за результатом реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань відповідно до цього наказу та у разі доцільності його запровадження на постійній основі забезпечити внесення змін до законодавства у відповідній сфері.

5. Департаменту приватного права (Ференс О.М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

П. Петренко

 

 

 

Текст взято з http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0876-16

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт