п'ятниця, 25.06.2021

В Україні запускають Національний рейтинг благодійників

Метою створення рейтингу стане сприяння розвитку в країні інститутів підзвітного благодійництва.

Рейтинг благотворителей
Стартував прийом заявок Національний рейтингу благодійників

Український форум благодійників став до прийому заявок для участі в Національному рейтингу благодійників, який запускається з метою сприяння розвитку підзвітної сектору благодійності Україні.

"Участь у рейтингу – можливість заявити про себе, знак якості роботи фонду або організації, яка готова публікувати свої податкові звіти. Рейтинг відкритий для організацій усіх розмірів – від невеликих до найбільших, адже підзвітна благодійність будь-якого масштабу заслуговує поваги та визнання", - зазначають у прес-службі організації.

Інформація про учасників рейтингу буде розміщена на інтерактивній карті благодійності, яка буде оновлюватися щорічно. Переможці рейтингу отримають спеціальні нагороди, а учасники – сертифікати та можливість публічно використовувати статус учасника рейтингу.

Рейтинг буде формуватися у трьох окремих категоріях за річними обсягами фінансової допомоги, наданої за 2015 рік: до 1 млн грн; від 1 до 10 млн грн; від 10 млн грн. Лідерів у кожній категорії будуть визначати по цілому ряду ознак.

За прозорістю його формування буде стежити наглядова рада, до яко] війдуть 8 авторитетних представників благодійних фондів, громадських організацій та міжнародних громадських інститутів.

Для участі в рейтингу слід заповнити онлайн-анкету на сайті Українського форуму благодійників та надати організаторам копії річних податкових звітів за минулі 2 роки.

Партнером-аудитором рейтингу виступить британська аудиторсько-консалтингова компанія Ernst & Young, що входить до "великої четвірки" аудиторських компаній світу. Медіа-партнером ініціативи виступить журнал "Новое время".

25 квітня в Києві стартувала 8-ма Міжнародна конференція Українського форуму благодійників. Головна тема обговорення: "Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ".

Головним спікером виступила британка Фенелла Роуз, старший радник Інституту філантропії, експерт з консультування донорів та благодійників.

 

 

 

Джерело

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт