четвер, 17.06.2021

Заборона реалізації алкоголю у МАФах визнана незаконною

maxresdefault_4

Антимонопольний комітет України визнав незаконною заборону на продаж алкоголю в тимчасових спорудах Києва і вимагає від Київради скасувати відповідне рішення в місячний термін, у разі ігнорування вимог АМКУ, розмір штрафних санкцій може досягти 105 млн. грн.


24 червня 2016 року на своєму засіданні Комісією Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики розглянуто лист Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України  "Про скасування Київрадою в місячний термін пунктів 1 і 7 рішення №237/237 від 17.03.2016 року "Про деякі питання розміщення тимчасових споруд (ТС) торгового, побутового, соціально- культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в Києві" від 08.06.2016 року №30 .

Згідно з текстом документа, рішення Київради про повну заборону реалізації алкоголю в МАФах порушує законодавство про захист економічної конкуренції, отже є незаконним.

Комісія Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики підтримала необхідність підготовки відповідного проекту щодо скасування Рішення №237/237.

 

Джерело

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт