вівторок, 22.06.2021

Звернення громадських організацій до ГПУ: нам потрібен адвокат малого та середнього бізнесу

Причина – масові факти порушення прав підприємців і відсутність адекватної реакції з боку державних органів влади, в тому числі правоохоронних, та деяких працівників прокуратури.

Звернення до ГПУ підтримали Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», Рада підприємців України при Кабінеті Міністрів України, Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Спілка податкових консультантів України, Федерація роботодавців України, ВГО «Союз захисту підприємництва», Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів, Спілка орендарів і підприємців України та ряд інших.

Вони пропонують посилити діалог через адвоката малого та середнього бізнесу, який мав би можливість повідомляти про факти порушень чи зловживань безпосередньо керівництву Генеральної прокуратури України. Це допомогло б налагодити прямий зв'язок представників різних галузей економіки та регіонів України із Генеральної прокуратурою України.

На цю посаду громадські організації делегували Оксану Мальовану.

Оксана Мальована має значний досвід роботи в різних підприємницьких організаціях. Починаючи з 2005 року брала участь в захисті прав малого та середнього бізнесу, є співавтором ряду законопроектів, направлених на створення умов для розвитку підприємництва, представляє об’єднання «Фортеця».

Контактний e-mail адвоката малого та середнього бізнесу: advokat.msb@gmail.com

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» було створене організаторами Податкового майдану у 2010 році, об'єднує 63 громадських об'єднання підприємців та охоплює понад 100 000 суб’єктів господарювання. Основним завданням ГО «ФОРТЕЦЯ» є створення умов для ведення підприємництва в Україні, демонополізація економіки та забезпечення рівної конкуренції.

 

ЛИСТИ ПІДТРИМКИ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт