вівторок, 22.06.2021

Семінар на тему: "Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту"

01 червня 2016 року відбудеться семінар "Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту".

Семінар буде присвячений розгляду практики підготовки нормативно-правових актів України відповідно до запровадженого європейського інструменту регуляторної політики (SME-test), який в Україні отримав назву "Тест малого бізнесу" (М-Тест). М-Тест є невід'ємною частиною аналізу регуляторного впливу, який відповідно до законодавства в обов'язковому порядку супроводжує розробку проектів регуляторних актів. М-Тест як інструмент сконцентровано на оціночному розрахунку витрат малого бізнесу при виконанні запланованого державного регулювання і розрахунок здійснюється з метою прийняття виваженого рішення щодо уточнення норм регулювання для малого бізнесу для забезпечення зменшення вартості регулювання для суб'єктів малого бізнесу.

Місце проведення заходу: м. Київ, Торгово-Промислова палата України, вул. Велика Житомирська, 33, зал Колізей, 4 поверх.

Реєстрація доступна за посиланням

Початок реєстрації учасників з 09-00 години.

 

Програма семінару

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт