вівторок, 22.06.2021

Постанова Верховної Ради України від 13.04.2016 № 1092-VIII "Про проведення 18 травня 2016 року парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні"

ПОСТАНОВА 
Верховної Ради України

Про проведення 18 травня 2016 року парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 18 травня 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".

2. Кабінету Міністрів України до 25 квітня 2016 року підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань та визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення слухань.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях керівників спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, правоохоронних органів, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профільних громадських та міжнародних організацій, наукових установ.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участі Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та фінансування видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ГРОЙСМАН

м. Київ 
13 квітня 2016 року 
№ 1092-VIII

 

 

 

 

Текст взято з http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1092-19

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт