вівторок, 22.06.2021

Наказ Мінрегіону України від 01.03.2016 № 46 "Про затвердження форми витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок"

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

01.03.2016  № 46

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
22 березня 2016 р. 
за № 423/28553

Про затвердження форми витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок

Відповідно до пункту 7 Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 941, та абзацу дев’ятнадцятого підпункту 2 пункту 4 Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року № 197,НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що додається.

2. Заява для отримання витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок подається до Держгеокадастру в паперовому або електронному вигляді (через офіційний веб-сайт Держгеокадастру). Інформація з Державного реєстру у формі витягу надсилається поштою на адресу, вказану суб’єктом звернення, або видається заявнику особисто.

3. Департаменту містобудування, архітектури та планування територій (Білоус С.Я.) та Департаменту нормативно-правового регулювання (Вернигор Ю.Ю.) разом з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Мартинюк М.П.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра

В.А. Негода


ЗАТВЕРДЖЕНО 
Наказ Міністерства регіонального 
розвитку, будівництва 
та житлово-комунального 
господарства України 
01.03.2016  № 46

ВИТЯГ
з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок

Директор Департаменту 
містобудування, архітектури 
та планування територійС.Я. Білоус

 

 

 

Текст взято з http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0423-16

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт