субота, 12.06.2021

Делегація ГО "Фортеця" взяла участь в парламентських слуханнях з розвитку туристичної індустрії

IMG_3903_copyДелегація Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» взяла участь в парламентських слуханнях на тему: «Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України», організованого Комітетом Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Понад 800 учасників з усієї України та близько 50 виступаючих, серед яких народні депутати України, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, керівники профільних асоціацій та громадських об’єднань, ресторатори, готельєри та усі, кого турбує питання розвитку туристичної галузі в Україні.

Учасники підкреслили величезний туристичний потенціал України. Проте, через відсутність системної державної політки з розвитку туризму ми не рухаємось необхідними темпами та втрачаємо мільярди гривень щорічно, які б могли наповнювати бюджет з туристичної галузі.

За підсумками обговорення прийнято конкретні рекомендації щодо вирішення проблемних питань галузі. Зокрема, Кабінету Міністрів України рекомендовано схвалити Стратегію розвитку туризму та курортів на 2016-2020 роки та затвердити відповідну Державну цільову програму. Забезпечити впровадження механізмів економічного стимулювання розвитку туризму та рекреації, зокрема створення вільних туристичних зон з наданням податкових пільг інвесторам та пільгових довготермінових кредитів для інвестиційної розбудови об’єктів туристичної та курортної інфраструктури, спрощення процедур та скорочення термінів видачі дозвільних документів і погоджень на будівництво об’єктів туристичної інфраструктури та цілий ряд інших пропозицій.

IMG_4085

IMG_3907_copy

IMG_3902

 

IMG_3873IMG_3896

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт