субота, 12.06.2021

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 124-р "Про припинення надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців деякими органами..."

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 лютого 2016 р. № 124-р 
Київ

Про припинення надання адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців деякими органами державної реєстрації, утвореними Міністерством юстиції

1. Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України від 26 листопада 2015 р. № 834-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та підпункту 7 пункту 2 розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України від 26 листопада 2015 р. № 835-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань” підтримати пропозицію Міністерства юстиції та припинити надання утвореними ним органами державної реєстрації адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, а саме:

Віньковецьким районним управлінням юстиції Хмельницької області;

Волочиським районним управлінням юстиції Хмельницької області;

Дунаєвецьким районним управлінням юстиції Хмельницької області;

Ірпінським міським управлінням юстиції Київської області;

Луцьким районним управлінням юстиції Волинської області;

Луцьким міським управлінням юстиції Волинської області;

Полонським районним управлінням юстиції Хмельницької області;

Рівненським міським управлінням юстиції;

Славутським міськрайонним управлінням юстиції Хмельницької області;

Сумським міським управлінням юстиції;

Ярмолинецьким районним управлінням юстиції Хмельницької області.

2. Це розпорядження набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 72

 

 

 

 

Текст взято з http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/124-2016-%D1%80

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт