п'ятниця, 25.06.2021

До уваги платників єдиного соціального внеску на загальній системі оподаткування!

01.01.2015 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці" №77-VIII, яким внесено зміни до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 08.07.2010 року № 2464-VI.

Згідно Закону встановлено обов'язок фізичних осіб-підприємців на загальній системі оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, сплачувати єдиний соціальний внесок навіть за місяці, в яких ними не було отримано доходу. 

Головою Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця", народним депутатом України Оксаною Продан ще 29.01.2015 року було зареєстровано у Верховній Раді України проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відміни посилення фіскального та адміністративного тиску на доходи фізичних осіб" реєстр. №1877, яким передбачено скасування обов'язку по сплаті єдиного соціального внеску вищезазначеними платниками за періоди, у яких ними не було отримано дохід. На цей час законопроект №1877 не виносився на розгляд Верховної Ради України.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт