п'ятниця, 25.06.2021

Оксана Продан назвала 3 першочергові кроки до українського економічного дива

1456232801__dsc0008_1_copyГолова "Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан назвала 3 позиції, реалізація яких, на її думку, дозволить Україні отримати своє українське економічне диво.

В ході прес-сніданку народних депутатів України міжфракційного об'єднання "Буковина" з чернівецькими журналістами було обговорено найбільш актуальні та наболілі питання життєдіяльності Буковини та суспільства загалом. Присутні депутати Оксана Продан, Іван Рибак, Сергій Рудик та Григорій Тиміш прозвітували про діяльність одного з найдієвіших об'єднаннь у парламенті, – "Буковина", поділилися успіхами та подальшими планами.

Депутати міжфракційного об'єднання «Буковина» підготували 272 законопроекти і направили 297 запитів. 42 законопроекти були прийняті і стали законами. Зокрема, в минулому році вдалося домогтися виділення додаткових коштів на ремонт доріг та інші інфраструктурні проекти. Загалом в 2015 році Чернівецька область додатково отримала на ремонт автошляхів 56 млн. грн. Це стало можливим завдяки тому, що Буковина була включена в перелік 4-х українських регіонів, в яких надпланові доходи митниці направляються на оновлення доріг. Крім того, за наполяганням депутатів був профінансований ремонт доріг Карпатського Єврорегіону, частина з яких пролягає через Чернівецьку область.

Ще одним пріоритетним напрямком роботи депутатів об'єднання «Буковина» стало посилення співпраці з європейськими країнами. Зокрема, членам об'єднання вдалося не допустити ліквідацію двох консульських установ – в Сучаві (Румунія) та в Пряшеві (Словаччина). Також був запроваджений малий прикордонний рух з Румунією та Польщею і вирішені питання з визнанням здобутих у вищих навчальних закладах Румунії та Молдові дипломів про вищу освіту. Ці заходи - важливий крок до посилення соціально-економічний та торгівельних зв'язків з Європою. Детальний звіт про роботу об'єднання "Буковина" за посиланням http://oksanaprodan.com.ua/mizhfraktsijne-objednannya-bukovyna-scho-vdalosya-zrobyty-za-pershyj-rik-roboty-zvit/

Під час обговорення соціально-економічної та політичної ситуації в країні Оксана Продан озвучила три першочергові кроки, які, на її думку, дозволять Україні стати успішною.

"Перше - незважаючи на те, що ми говоримо про економіку, – це судова реформа і забезпечення справедливості суддів.
Друге – звільнення економіки від зайвого державного регулювання і створення прозорих норм регулювання економіки.
І третє, – це звичайно податкова реформа і забезпечення прозорості сплати і контролю за податками.

Це ті три речі, які ми всі потребуємо і які слід в першу чергу запустити".

Джерело: http://cv.changeua.com/news/ukrayinske-chudo-3-neobhidnih-kroki-vid-oksani-prodan/

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт