п'ятниця, 25.06.2021

Верховна Рада України виділили кошти на пільговий проїзд

1432158665_pilgiСьогодні Верховна Рада України більшістю голосів ухвалила проект Закону №4024, підготовлений народним депутатом України Оксаною Продан, щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг.

Під час виступу Оксана Продан наголосила: - «Це законопроект, який дає можливість органам місцевого самоврядування заключити договори з перевізниками на відшкодування перевезення пільгових категорій громадян. Це законопроект, який вирішує соціальній конфлікт, який ми з вами створили, коли голосували бюджет».

Законом передбачено переформатування коштів, які виділені  в бюджеті на субсидії на 2016 рік. Із закладених в бюджет 35 мільярдів 1,9 млрд. грн. перерозподілено на компенсацію пільгового перевезення.

Як повідомлялось раніше, ГО «Фортеця» звернулася до Президента України та Голови Верховної Ради України з листом щодо нагальної необхідності ухвалення законопроекту №4024 для врегулювання питання компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт