вівторок, 22.06.2021

Звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо підтримки законопроекту №4024 від 04.02.2016 року

Президенту України

П.О. ПОРОШЕНКУ 

Шановний Петре Олексійовичу!

04.02.2016 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до додатків №3 та №7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг» реєстр. №4024, яким передбачається надання місцевим бюджетам фінансування для державної підтримки соціально незахищених верств населення.

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», яке об’єднує понад 99 тисяч підприємців з різних областей України, звертає Вашу увагу на необхідності прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до додатків №3 та №7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг» від 04.02.2016 року реєстр. №4024, у зв’язку з тим, що при підготовці проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та пов’язаних з цим змін до законодавства, Кабінетом Міністрів України було запропоновано визначити повноваження органів місцевого самоврядування з надання пільгового проїзду окремим категоріям громадян та інших соціальних пільг передбачених законодавством за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Разом з цим, при доопрацюванні внесених Урядом законопроектів у Верховній Раді України було ухвалено рішення щодо покриття видатків на пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших соціальних пільг за рахунок Державного бюджету, але в Законі України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» відповідні видатки у вигляді субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам не були передбачені.

В зв’язку із вищезазначеним,  просимо Вас підтримати необхідність прийняття Верховною Радою України проекту Закону України  «Про внесення змін до додатків №3 та №7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг» від 04.02.2016 року реєстр. №4024, з метою виконання зобов’язань держави перед соціально незахищеними верствами населення.

 

З повагою,

Виконавчий директор

Всеукраїнського об’єднання малого

та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»                                            Андрій МАНЖЕЛІЙ

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт