субота, 12.06.2021

Постанова Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2015 р. № 829 " Про внесення змін до переліку органів ліцензування"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 7 жовтня 2015 р. № 829
Київ

Про внесення змін до переліку органів ліцензування

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609 “Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 68, ст. 2232), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 18


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 жовтня 2015 р. № 829

ЗМІНИ,
що вносяться до переліку органів ліцензування

1. У пункті 10:

1) у графі “Найменування органу ліцензування” слова “Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками” замінити словами “Державна служба з лікарських засобів”;

2) у графі “Вид господарської діяльності” слова і цифру “культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізація (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку” виключити.

2. Доповнити перелік пунктом 10-1 такого змісту:

“Орган ліцензування

Вид господарської діяльності

10-1. ДСКН

культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізація (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку”.

3. У пункті 16 у графі “Найменування органу ліцензування” слова “Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів” замінити словом “Держветфітослужба”.

4. Пункт 21 викласти в такій редакції:

“Орган ліцензування

Вид господарської діяльності

21. Укртрансінспекція

перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним, залізничним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом”.

5. Доповнити перелік пунктом 21-1 такого змісту:

“Орган ліцензування

Вид господарської діяльності

21-1. Укрморрічінспекція

перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським транспортом”.

 

 

Текст взято з http://zakon0.rada.gov.ua/rada/show/829-2015-%D0%BF

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт