субота, 12.06.2021

Постанова Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. № 679 "Про внесення зміни до пункту 13 Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і ..."

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 8 вересня 2015 р. № 679 
Київ

Про внесення зміни до пункту 13 Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміну до пункту 13 Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451 “Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 40, ст. 1546, № 91, ст. 3674; 2013 р., № 63, ст. 2297), виклавши абзац перший в такій редакції:

“13. Тривалість здійснення видів контролю у пунктах пропуску або пунктах контролю, як правило, не повинна перевищувати визначені контролюючими органами граничні часові нормативи здійснення контролю посадовими особами таких органів, які виконують свої функції у пунктах пропуску або пунктах контролю, та має бути такою, щоб забезпечити проведення мінімуму формальностей, необхідних для здійснення відповідного виду контролю.”.

2. Міністерству фінансів, Державній фіскальній службі, Адміністрації Державної прикордонної служби, Міністерству інфраструктури, Міністерству охорони здоров’я, Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству екології та природних ресурсів і Міністерству культури привести протягом місяця власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 34

 
 

Пошук на сайті

Вхід на сайт