п'ятниця, 25.06.2021

Наказ Міністерства юстиції України від 07.09.2015 № 1661/5 "Про заходи щодо надання адміністративних послуг у сфері реєстрації (легалізації, прийняття повідомлення про утворення) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів та друкованих..."

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.09.2015  № 1661/5

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
07 вересня 2015 р. 
за № 1075/27520

Про заходи щодо надання адміністративних послуг у сфері реєстрації (легалізації, прийняття повідомлення про утворення) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів та друкованих засобів масової інформації

Відповідно до пункту 4 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, НАКАЗУЮ:

1. Встановити, що виконання покладених на головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі завдань щодо реєстрації (легалізації, прийняття повідомлення про утворення) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів, друкованих засобів масової інформації здійснюється Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області.

2. Державному підприємству «Національні інформаційні системи» вжити відповідних заходів, необхідних для забезпечення виконання пункту 1 цього наказу.

3. Департаменту державної реєстрації (Бенедисюк С.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Севостьянову Н.І.

Міністр

П. Петренко

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт