субота, 12.06.2021

Рішення НКЦПФР від 13.08.2015 № 1272 "Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційною системою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, .."

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

13.08.2015  № 1272

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
19 серпня 2015 р. 
за № 1008/27453

Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційною системою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, обміну документами в електронній формі

Відповідно до частин сьомої та дев’ятої статті 17-1, частини третьої статті 36, частини третьої статті 38, частин другої, шостої та дев’ятої статті 39, частин першої та другої статті 39-1та частини третьої статті 41 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” та з метою забезпечення інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційною системою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, обміну документами в електронній формі Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційною системою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, обміну документами в електронній формі, що додається.

2. Установити, що до запровадження обміну документами в електронній формі відповідно до Порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформаційною системою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку такий обмін відбуватиметься в паперовій формі.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім пункту 1 цього рішення, який набирає чинності з 01 січня 2016 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії О. Панченка.

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт