четвер, 17.06.2021

Постанова Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 584 "Про затвердження переліку документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 12 серпня 2015 р. № 584 
Київ

Про затвердження переліку документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві

Відповідно до частини першої статті 7 Закону України “Про фермерське господарство” Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити перелік документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві, що додається.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 75


ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 12 серпня 2015 р. № 584

ПЕРЕЛІК 
документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві

1. Виписка з трудової книжки громадянина із записами, які підтверджують стаж роботи в сільському господарстві.

2. Архівна довідка, що містить інформацію про стаж роботи громадянина в сільському господарстві, видана на підставі архівних документів із зазначенням їх пошукових даних.

3. Копія трудового договору (угоди) між працівником і власником підприємства, організації, уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за яким (якою) працівник виконував роботи (надавав послуги) у сільському господарстві.

4. Виписка з погосподарської книги про ведення особистого селянського господарства або участь у веденні особистого селянського господарства.

5. Відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про види економічної діяльності у галузі сільського господарства, що здійснюються фізичною особою - підприємцем.

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт