вівторок, 22.06.2021

Постанова Кабінету Міністрів України від 29 липня 2015 р. № 538 "Про затвердження переліку банків, отримання фінансової гарантії яких надає право на автоматичне бюджетне відшкодування податку на додану вартість платникам такого податку"

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 29 липня 2015 р. № 538 
Київ

Про затвердження переліку банків, отримання фінансової гарантії яких надає право на автоматичне бюджетне відшкодування податку на додану вартість платникам такого податку

Відповідно до абзацу першого підпункту 200.19.3 пункту 200.19 статті 200 Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити перелік банків, отримання фінансової гарантії яких надає право на автоматичне бюджетне відшкодування податку на додану вартість платникам такого податку, згідно з додатком.

2. Міністерству фінансів внести зміни до власних нормативно-правових актів в частині визначення вимог до банків, що можуть бути додатково включені до переліку, затвердженого цією постановою.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 34

Додаток 
до постанови Кабінету Міністрів України 
від 29 липня 2015 р. № 538

ПЕРЕЛІК 
банків, отримання фінансової гарантії яких надає право на автоматичне бюджетне відшкодування податку на додану вартість платникам такого податку

Публічне акціонерне товариство “Державний ощадний банк України”

Публічне акціонерне товариство “Державний експортно-імпортний банк України”

Публічне акціонерне товариство акціонерний банк “Укргазбанк”

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт