вівторок, 22.06.2021

Наказ МВС України, МОЗ України від 10.07.2015 № 843/423 "Про внесення змін до Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують ..."

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.07.2015  № 843/423

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
14 липня 2015 р. 
за № 836/27281

Про внесення змін до Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України«Про міліцію»«Про дорожній рух»«Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними», постанови Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 року № 1103 «Про затвердження Порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду» НАКАЗУЄМО:

1. Внести зміни до Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України від 09 вересня 2009 року № 400/666, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 06 жовтня 2009 року за № 931/16947, доповнивши текст та додаток 1 після слів «Державтоінспекції МВС» словами «, патрульної служби МВС», додаток 3 після слів «Державтоінспекції» - словами «МВС, патрульної служби МВС».

2. Департаменту патрульної служби МВС (Савчин О.Б.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра внутрішніх справ України Згуладзе-Глуксманн Е. та першого заступника Міністра охорони здоров’я України Павленко О.С.

Міністр 
внутрішніх справ України


А.Б. Аваков

Міністр 
охорони здоров’я України


О. Квіташвілі

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт