п'ятниця, 18.06.2021

Постанова Верховної Ради України від 15.07.2015 № 621-VIII "Про проведення парламентських слухань на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу"

ПОСТАНОВА 
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 30 вересня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу".

2. Кабінету Міністрів України до 21 вересня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції щодо їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях членів Кабінету Міністрів України, керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників суб’єктів підприємницької діяльності та об’єднань суб’єктів підприємницької діяльності (в тому числі малого і середнього бізнесу), представників громадських організацій, наукових та консультаційних установ.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління  Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню комп’ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Телеканалу "Рада" забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та фінансування видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

8. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ГРОЙСМАН

м. Київ| 
15 липня 2015 року 
№ 621-VIII

 

Пошук на сайті

Вхід на сайт